Київська обл. м. Буча,
вул. Весняна, 28

Кращий готель для собак в Україні

Вашій собаці ніколи буде нудьгувати!!
Відпочинок для вашого улюбленця за системою all inclusive

50+
номерів люкс і комфорт
24/7
охорона та нагляд
900+
задоволених гостей
Подивитись як в нас круто
Готель для собак DRED
Наш готель розташований у м. Буча всього за 8 км. від Києва і по праву вважається найкращим в Україні.

Понад 10 000 м2 власної території, що охороняється, обладнаної з урахуванням особливостей постояльців.

Готель обслуговує команда фахівців з навичками кінології, яка здатна розпізнавати будь-які зміни в поведінці або здоров'я собаки і вживати необхідних заходів.

У кожного нашого постояльця комфортний індивідуальний номер з усім необхідним, а також відеоспостереження. Це дає змогу гарантувати його безпеку під час проживання. У номерах встановлена система тепла підлога і вентиляція. Влітку прохолодно, взимку завжди тепло!

Наші постояльці проводять час весело, щодня грають в активні ігри на вигулі - пуллер, м'ячик, фрізбі.
ПРО НАС
МИ ГАРАНТУЄМО
Безпека вашого собаки, наш головний пріоритет.
У готелі 24/7 перебуває відповідальний співробітник і ведеться постійне відеоспостереження. Його завдання фіксувати будь-які зміни!
Безпеку на 100%
Щоб знизити рівень стресу собаки, ми створюємо максимально домашні умови для вашого друга. Звичний раціон, улюблені іграшки з дому, активні ігри та спілкування з персоналом.
Індивідуальний підхід
Усі наші номери виконані з необсорбувальних матеріалів і загартованого скла, що дає змогу дезінфікувати бокс після кожного постояльця.
Щодня 2 рази на день проводиться вологе прибирання.
Комфорт та заботу
Ми розробили систему щоденного звіту про стан вашого вихованця. Його настрій, показники здоров'я та апетиту, а також фото та відео фіксація його перебування. Ви завжди в курсі, як йому класно у нас!
Звітність щодня
Грумінг і спа
Банний день для вашого улюбленця. Миття та вичісування, підрізання кігтів і за бажання стрижка. Масаж і обіймашки в подарунок! Після цього ваш малюк буде як новенький. Все виконується професійною та гіпоалергенною косметикою.
Навчання трюків
Якщо ви заїжджаєте в готель більш ніж на 2 тижні, у вас є можливість замовити додаткове навчання базовим командам і слухняності. Якщо тестове заняття покаже потенціал до навчання. Собака проведе час весело та з користю.
Ми легко контролюємо власне здоров'я, оскільки можемо розповісти про симптоми. Собаки не завжди скаржаться на проблему, поки вона не стає очевидною. Обстеження може допомогти зі своєчасним діагностуванням.
Повне обстеження
Додаткові послуги
Якщо стандартних плюшок недостатньо, ви можете додати корисні послуги
Потрібен трансфер собаки в готель і додому?
Просто залиште заявку і наші менеджери прорахують вам вартість проїзду на нашому власному транспорті.
Швидко, безпечно і все передбачено!
Ціни
Standart
від 10 у.о/доба
Криті вольєри підвищеного комфорту для вуличних порід собак. Кожен бокс індивідуальний розміром 4 м.кв.
Забронювати
Premium
від 15 у.о/доба
Індивідуальні бокси в приміщенні готелю. Розмір боксів 4 м.кв., вентиляція приміщення, теплі підлоги, повністю травмобезпечні для постояльців.
Забронювати
De Luxe/Lux
від 20-30 у.о/доба
Номери підвищеного комфорту, з власними індивідуальними вигульними терасами, собака може виходити на свіже повітря за бажання. У номерах встановлена вентиляція і система тепла підлога. Повністю травмобезпечні для гостей.
Забронювати
President
від 40 у.о/доба
Просторий номер 6 м.кв. із власною вигульною терасою. У номері встановлено умивальник, телевізор, власна система вентиляції. Номер максимально створює умови наближені до домашніх.
Забронювати
Правила і розпорядок
Ви завжди в курсі, що робить ваш собака
07:00 – 10:00
Ранкова прогулянка та сніданок
Під час прогулянки проводиться вологе прибирання та обробка номера. Поки песик гуляє, йому наводять чистоту, міняють воду в мисочках і готують годування згідно з вашим раціоном.
10:00-11:00
Формуємо звіт, а у песиків вільний час
У цей час персонал формує звіти про стан здоров'я собаки, його настрій та апетит. Все це зводиться і передається адміністратору, який зможе повідомити власників про стан їхніх улюбленців у готелі.
12:00-16:00
Заняття та ігровий час
Саме в цей час собачки проходять додаткові заняття з навчання новим навичкам, корекції шкідливих звичок або просто ігрові заняття, для підняття настрою. Ці моменти фіксуються і викладаються в наш інста канал для власників. У цей період також проходить годування молодших собак або собак з індивідуальною схемою харчування.
16:00-19:00
Вечірня прогулянка
Собачки вигулюються на свіжому повітрі, а тим часом у їхніх номерах проводять вологе прибирання та обробку приміщення. Після прогулянки проводиться вечірнє годування.
19:00
Нічна зміна приймає собак
Відповідальний персонал приймає собак, перевіряє їхній стан і настрій та готує готель до переходу в режим тиха година та нічний відпочинок. Собачки відпочивають після активного дня, а якщо в когось виникає занепокоєння, нічний персонал приділяє увагу нашим гостям.
Наші щасливі постояльці
Контакти
Залишились питання? З радістю на них відповімо!
Київська область, м. Буча, вул. Весняна 28